שאאנשי YunZhong פיתוח תעשייתי C o. , בע מ היא ספקית מובילה של יצרן של מוצרים טיטניום טחנת. אנו שומרים על אחד המלאי המלא ביותר של העולם של מוצרים טיטניום טחנת ציונים ASTM , כולל גיליון / צלחת, צינור / צינורות, הולם, בר / מוט , חוט, מהדק ו זיוף. אנו מתמחים מתכות מתקדמות לפתרון קורוזיה כגון טיטניום, טונגסטן, מוליבדן, טנטלום, ניוביום, סגסוגות ניקל, זירקוניום . ולשמור billets מבוים עבור forgings מותאם אישית.  

 

החברה שלנו הוכרה כאחת החברות המעטות עם יכולת ייצור ורוחב של הטכנולוגיה כדי לספק את הביקוש ing Increas עבור טיטניום וסגסוגות שלה. העסקת המדינה- of-the-art הטכנולוגיה בייצור טיטניום וציוד בדיקה, יש לנו גם מתקני מו"פ מערכת r כדי לראות את הספק אשר   מובטחת איכות המוצרים שלנו טיטניום.

 

עם המטה העולמי "טיטניום עמק", Baoji   עיר במחוז שאאנשי בסין, אנו מספקים מוצרים לבית הזיקוק, כימי, זולה ונייר, פרמצבטיקה, 3D הדפסה, Off-Shore טכנולוגיה, גז דשפוריזציה גז, טיהור מים, מזון ומשקאות תעשיה, גיאותרמית, חלל, רפואי , מרוצי . המוצר שלנו s וידע בתעשייה, בשילוב עם המלאי אמין שלנו, מאפשר לנו לספק שירות ללא תחרות, ללא הרף לספק את הלקוחות שלנו עם טיטניום שהם זקוקים. יש לנו מחויבות לטווח ארוך כדי לעזור ing הלקוחות שלנו ביותר מ 50 מדינות ברחבי אמריקה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ואסיה פסיפיק.


Yunch.png